Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Hotel La Siesta - Bezpieczny Hotel 

Jesteśmy małym, kameralnym, rodzinnym Hotelem! Stawiamy na bezpieczeństwo, spełniamy wszelkie wymogi Głównego Inspektoratu Sanenitarnego i Ministerstwa Rozwoju!
 
Hotel La Siesta & Medical SPA jest wysoko ocenianym obiektem - Znajdujemy się 100 metrów od morza! Facebook (4,8/5), Google (4,6/5), Booking (8,9/10)

W celu zabezpieczenia Twojego pobytu, podjęliśmy następujące kroki:

Zabezpieczenia hotelu

Kontakt bezpośredni

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: tel. +48 58 6749197
lub mailowo pod adresem: e-mail: recepcja@lasiesta.pl

Obie formy kontaktu są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przydatne informacje

Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/ 

Na naszej stronie [PAKIETY POBYTOWE] możesz przejrzeć wszystkie dostępne oferty i dokonać rezerwacji. Wszystkie dostępne tam pakiety są na bieżąco aktualizowane.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij