Poznaj SPA Jastrzębia Góra

Dla ciała... ... i duszy

 Dzięki różnych zabiegom, masażom i rytuałom wypocznie Twoje ciało oraz Twoja dusza. 

Połączenie spaceru brzegiem morza połączone z rozgrzewającym zabiegiem ukoją  nerwy i sprawią, że na długo zapamiętasz pobyt w La Siesta. Doskonałe samopoczucie jest wynikiem wielu czynników. Jedno jest pewne – w naszej strefie wellness odnajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne do osiągnięcia błogostanu. Serdecznie zapraszamy do świata magii i relaksu.

Pakiety SPA

Oferujemy zabiegi na twarz i ciało. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne masaże relaksujące i specjalistyczne. Odrobina relaksu i odprężenia w ciszy lub przy delikatnych, uspokajających dźwiękach to coś, czego potrzebuje każdy z nas. Dlatego też w hotelu La Siesta stworzyliśmy idealną przestrzeń do relaksu.

W gabinecie SPA w La Siesta przeprowadzamy pachnące latem rytuały, lecznicze i odprężające masaże oraz zabiegi, które natychmiast poprawią wygląd. Sauna i łaźnia parowa- chwila relaksu i zastrzyk zdrowia. Zapraszamy na seanse w naszych saunach. Wszystkie szczegółowe opisy zabiegów znajdują się pod tym linkiem: Zabiegi.

Bardzo fajny obiekt

(...) Sala restauracyjna ładna, śniadania smaczne i obfite, każdy znajdzie coś dla siebie. Pracuje też w spa pani masażystka, która jest naprawdę dobra w swoim fachu, gorąco polecam. Sporo urządzeń w siłowni. Duzy atut - blisko morza (...) 

ewa537, TripAdvisor

Solarium

W solarium dawka promieni UV jest ściśle określona i można dopasowywać ją do określonego typu skóry.
Promieniowanie lamp solaryjnych pobudza organizm do produkcji witaminy D, której zwłaszcza w miesiącach jesiennych i zimowych nam brakuje.

Solarium delikatnie przygotowuje naszą skórę na kontakt ze słońcem po zimowej przerwie, dzięki czemu możemy uniknąć szoku w styczności z „pierwszym ostrzejszym słońcem”.
Solarium może stanowić rozrywkę i relaks dla osób, które lubią się wygrzewać i opalać na słońcu, dostarcza światła, którego niedobory, mogą prowadzić nawet do depresji.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij